Aneta SKITAŁ

Nazywam się Aneta Skitał. Mam 47 lat. Kandyduję do Rady Miasta Rzeszowa lista nr 8 okręg 1 pozycja 1.
Od 26 lat pracuję jako fizjoterapeutka w państwowej służbie zdrowia w Rzeszowie. Obecnie prowadzę ćwiczenia rehabilitacyjne zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Mam również zajęcia w Szkole Rodzenia przy Szpitalu Miejskim w Rzeszowie (3 lata). Wcześniej pracowałam w Por.Wad Postawy, w Por.Rehabilitacyjnej, oraz w Zakładzie Opieki Leczniczej przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie.
Od wielu lat zajmuję się rehabilitacją, dzięki temu mam stały kontakt z ludźmi chorymi i niepełnosprawnymi. Często rozmawiam z moimi pacjentami, wobec tego znam i rozumiem ich potrzeby. Widzę jak wiele trzeba zmienić aby dostęp do rehabilitacji był sprawniejszy, za czym idzie szybszy powrót pacjentów do zdrowia.
Jeżeli dostanę się do Rady Miasta będę chciała przystosować Rzeszów do potrzeb ludzi niepełnosprawnych ruchowo, poprzez : utworzenie nowych Ośrodków Fizjoterapeutycznych, zmodernizowaniu już istniejących, zwiększenie ilości personelu itp.

W znacznym stopniu skróci to okres oczekiwania na zabiegi.
Nie mogę też zapomnieć o moich koleżankach i kolegach fizjoterapeutach, rehabilitantach, masażystach, oraz o zawodach nazywanych jako ,,inne”. Są to: technicy laboranci, radiolodzy, analitycy medyczni, itp.
Uważam, że tutaj na Podkarpaciu jeżeli chodzi o warunki pracy i zarobki jesteśmy traktowani „po macoszemu”, w stosunku do innych województw.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich wyborców.