Jakub BROŻYNA

Kandydat na Radnego Miasta Rzeszowa

Okreg 4 , miejsce 3

Jakub Brożyna 26 lat, przedsiębiorca, absolwent Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Zainteresowania: sport, rozwój przedsiębiorczości , informatyka,

 

Jako Radny Miasta Rzeszowa postaram się o:

 

Budowę przynajmniej dwóch orlików: boisko do piłki nożnej i siatkówki/koszykówki wraz z zintegrowanym systemem rezerwacji boisk. Aby każda osoba miała łatwy dostęp do korzystania z boisk

 

Zorganizowanie Rzeszowskiej piłkarskiej i siatkarskiej Ligi Miejskiej, podzielonej na dwie dywizje (poziom srednio-zaawansowany oraz amatorski). Rozgrywki odbywałyby się na orlikach a finał na stadionie miejskim lub hali Podpromie.

 

Większe wsparcie rzeszowskiego żużla. Pomoc w pozyskiwaniu sponsorów, promocji i rozwoju tej dyscypliny, aby Rzeszów miał sport na wysokim poziomie.

 

Zaangażowanie młodych osób w przedsiębiorczość. Szkolenia, porady w zakładaniu i prowadzeniu firm oraz nabywaniu cennych kontaktów.

 

Comiesięczne spotkania z Radnymi Ruchu Kukiz’15. Nie chcemy naobiecywać i pokazać się za 5 lat. Chcemy, aby każdy mieszkaniec mógł spotkać się ze swoim Radnym oraz przekazać mu swoje uwagi, propozycje. Rzeszów musimy tworzyć wspólnie.

 

Stworzenie większej ilości terenów zielonych wraz z ławkami do wypoczynku oraz budowę ogródka osiedlowego z kawiarnią jako miejsce spotkań osób starszych i młodszych.